სს ეპ ჯორჯია მიწოდების” სამომხმარებლო ტარიფები შემცირდა
2024 წლის 1 იანვრიდან სს “ეპ ჯორჯია მიწოდების” მომხმარებლებისთვის მოქმედებს ახალი ტარიფები. ცვლილებები შევიდა საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისიის 2008 წლის 4 დეკემბრის #33-ე დადგენილებაში, რომლის მიხედვითაც ელექტროენერგიის სამომხმარებლო ტარიფები უნივერალური და საჯარო მომსახურების მომხმარებლებისათვის შემცირდა 3 თეთრით.
განახლებული ტარიფების ცხრილი:
ცვლილების შესაბამისად, უკვე 2024 წლის 1 იანვრიდან, სს „ეპ ჯორჯია მიწოდების“ მომხმარებლებს მოხმარებული ელექტროენერგიის გადასახადი დაუანგარიშდებათ ახალი ტარიფების მიხედვით.

From January 1, 2024, new tariffs have been established for JSC “EP Georgia Supply” customers. Amendments were made to the Resolution #33 of December 4, 2008 of the National Energy and Water Supply Regulatory Commission of Georgia, according to which the electricity consumer tariffs for universal and public service customers were reduced by 3 tetri.
Updated Tariff Table:
According to the amendment, already from January 1, 2024, the electricity bill will be calculated according to the new tariffs to the customers of JSC “EP Georgia Supply”.